Vzdelával svoju konkurenciu Vzdelával svoju konkurenciu

Dizajn, grafika, reklama a vystupovanie pred kamerou. Štyri oblasti, ktoré tvorili náplň pozmeneného tretieho kurzu Mediálnej školy, ktorá sa uskutočnila 24.-26. októbra v Žiline.

Mediálna škola prechádza MeŠtartom Mediálna škola prechádza MeŠtartom

Už po šiesty raz ponúka Laura, združenie mladých, všetkým záujemcom o médiá sériu kurzov a školení. Dvojročný projekt s názvom Mediálna škola funguje v spolupráci so saleziánskou rodinou na Slovensku.

Naši absolventi Naši absolventi

Kameramani, dokumentaristi, moderátori, editori, žurnalisti, fotografi, zvukári, strihači... Jednoducho naši skvelí MeŠkárski absolventi! Prečítajte si, kde momentálne fungujú :)

Absolventi Mediálnej školy lámali rekordy Absolventi Mediálnej školy lámali rekordy

V dňoch 28. až 30. marca sa uskutočnil v poradí štvrtý víkendový kurz Mediálnej školy na ktorom úspešne ukončili svoje pôsobenie ďalší absolventi. Kurz mal názov DÁVAM a zameriaval sa na filmovú tvorbu.