MeŠ-ka už má aktuálne termíny kurzov na šk. rok 2013/2014!

S prichádzajúcim začiatkom školského roka otvárame aj nový ročník Mediálnej školy. Známe sú už aj termíny kurzov, ktoré sa uskutočnia už tradične na SOŠ sv. Jozefa Robotníka v Žiline. Prváci sa stretnú 15.-17. novembra a druháci budú pokračovať už 11.-13. októbra 2013.

Do prvého ročníka prijímame 30 mladých uchádzačov, ktorí majú záujem o žurnalistiku ale aj o ďalšie mediálne odvetvia. Počas prvého kurzu účastníci absolvujú mediálny casting, naučia sa základy písanej žurnalistiky, vyskúšajú si prácu v teréne a preniknú aj do pozadia a fungovania médií.

Na druhákov čaká účastníkmi veľmi obľúbený kurz, na ktorom si vycibria svoj verbálny i neverbálny prejav. Okrem rôznych cvičení sa počas dvojdňového tréningu oboznámia aj s reklamou a jej praktikami a vyskúšajú si aj tvorbu rozhlasovej hry. 

Termíny kurzov:
1. kurz VIDÍM - 15.-17. november 2013 (I. ročník)
2. kurz ŽIJEM - 7.-9. marec 2014 (I. ročník)
3. kurz TVORÍM - 11.-13. október 2013 (II. ročník)
4. kurz DÁVAM - 28.-30. marec 2014 (II. ročník) 

 

Prihlasovanie na kurzy je možné cez online prihlasovací formulár